Hakkımızda

 

1975 yılında Mehmet Suha DİNÇER tarafından kurulan firmamız Borusan Mannesmann Ana Bayisidir. Firmamız Aydın ve çevresinde imalat yapan, tesisat döşeyen ve tesisat hizmeti üreten firmalara tesisat boruları ve malzeme tedariki yapmaktadır.
41 yıldır Borusan markası adı altında kaliteden ödün vermeyerek ürün portföyünü doğru konumlandıran firmamız, müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda her türlü ihtiyaca cevap verecek kapasitesi ile dürüstlük ve istikrarını da sürdürmüştür.

Sektörünün güçlü isimlerinden KAS Vana bayiliğini alarak zamanla ürün grubunu genişletmiş, Vana Filtresi ve İzolasyon malzemelerini de portföyüne katmıştır.

2015 yılı haziran ayında DİNÇER Boru İnş.Mlz.San.Tic.Ltd.Şti. çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Portföyümüzde bulunan ürün çeşitlerimiz ;

Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Boruları, Kazan ve Buhar boruları, Polietilen Kaplı Borular, Sera Isıtma Boruları, Galvanizli Borular, Yangın Boruları, SRM Boruları, Sondaj Boruları, Sanayi Boruları, Çelik Çekme Borular,  Spiral Kaynaklı Borular,  Filtreli Boru, PPRC ve PVC borular ve fittingsleri, Profil, Çelik Yapı Profilleri, NPI -NPU-HEA-IPE-UPE-HEB-HEM Demiri, Köşebent Demiri, Lama-Silme Demiri, Siyah- Galvanizli  Saç,  T Demiri, Dört Köşe, Elektrot, Kesici Taş, Taşlama, Kaynak Makinesi, Spiral Taşlama Makineleri, Kaynak maskesi, maske camları, Raylı Kapı Makaraları, Menteşe, Cıvata, somun, akıllı vida, OSB, Şıngıl, Köpük, Membran, Alın tahtası, Depreme dayanıklı yapı profilleri.


Vizyonumuz

Teknolojisi, yönetim şekli, beşeri ilişkileri ve mutlu çalışanları ile kalite hedefinden şaşmamaktır.

Misyonumuz

- “Önce insanlık “ prensibiyle hareket ederek diğer firmalara da öncü olmak,
- Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak,
- Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmektir.